General Mobile 9 Pro

General Mobile_Article-30.png

Të duhet një Super Smartphone i ri?

Për vetëm 33,000 29,000 Lekë, merr një super smartphone-in me parametrat më të fundit, General Mobile 9 Pro, si edhe përfito ofertën me 3 GB Internet në muaj, për plot 12 muaj rresht!

Dhe jo vetëm!

Merr BONUS 10 minuta ndërkombëtare për çdo rimbushje nga 1,000 Lekë!

Si? Zgjidh Paketën me Smartphone dhe përfito:

 • Aparat smartphone me çmimin promocional 29,000 Lekë
 • Kartë SIM me parapagesë përfshirë në çmim
 • 3 GB internet brenda muajit kalendarik
 • 10 minuta ndërkombëtare për 30 ditë, dhurate për çdo rimbushje nga 1,000 Lekë
Ekrani (inch) 6 inch Full HD+
Rezolucioni (në pixels) 1080 x 2160 pixels
Dendësia e Pixels (PPI) 402 ppi
Kamera e Prapme Megapixel 12
Kamera e Përparme Megapixel 8
Kapaciteti i Baterisë (mah) 3800
SIM Një
Lidhja 3G/4G/4.5G Wifi  Po
Modeli Android Android 8.1 Oreo
SHpejtësia CPU 2.2 GHz
Procesori 8 Core (procesor me shpejtësi të lartë)
RAM 4 GB
Dimensionet (lxbxh- në mm) 159 x 75,8 x 7,9 mm
Pesha (në gram) 175
Memoria e brendshme 64 GB
Memorie Removable storage (y/n) Yes
Memorie e zëvendësueshme (max) 256 GB MicroSDXC
  Më shumë specifika  Veshje oleofobike, xham rezistent ndaj gërvishtjes (Corning Gorilla Glass 5), sensor ambiental drite, sensor afërsie, ekran AMOLED, ngjyra 16M, suport Dolby Vision, kornizë alumini, kamera perfekte e dyfishtë e aprovuar DxOMark
 1. Për të kontrolluar balancën e Internetit dhuratë dërgo një SMS me tekst Balance në 148.
 2. Minutat ndërkombëtare janë të vlefshme drejt të gjithë operatorëve në: Itali, Greqi, Kosovë, Bullgari, Francë, SHBA, Kanada, Belgjikë, Gjermani, Turqi, Angli, Kinë, Suedi, Spanjë, Rumani, Poloni dhe Republika Çeke.
 3. Vëllimi i minutave do të shpenzohet sipas skemës 60 + 60 sekonda, ndërsa ai i internetit çdo 10 kB.
 4. Përfitimet e paketave nuk janë të vlefshme në roaming.
 5. Kohëzgjatja e përfitimit të internetit dhuratë është 12 muaj.
 1. Në përfundim të vëllimit të internetit apo minutave ndërkombëtare, do të aplikohen tarifat standarde në fuqi.
 1. Bonusi për rimbushje vlen për çdo shumë që është nga 1,000 Lekë e sipër dhe vlen për 30 ditë nga momenti i ofrimit. Ai ofrohet vetëm për rimbushjen e parë të muajit kalendarik. Shërbime që shtojnë kreditin (si credit transfer, etj), nuk vlejnë për marrjen e këtij bonusi. Në muajin e fundit bonusi vlen deri në orën 23:58 të ditës së fundit.
 2. Bonuset e papërdorur nuk do të transferohen muajin pasardhës.  
 3. Të gjitha çmimet e ofertës përfshijnë TVSH.

 

Për më shumë informacion, vizito dyqanet tona ALBtelecom, merr suport me chat online, në Whatsapp apo Viber në 067 2000123, ose telefono Shërbimin e Klientit në 123.

Përditësuar: 12 Prill 2019